Warszawa - Wymarzona Warszawa – WarszawskiSen.pl

Patronat

WARSZAWSKI SENDla wybranych lokalnych wydarzeń czy inicjatyw oferujemy patronat medialny, skutkujący darmową promocją w postaci artykułu promocyjnego w portalu. Artykuł taki pozostanie w archiwum na stałe i może zawierać linki zewnętrzne na wskazany adres. Wydarzenie powinno odbywać się lub być związane z miastem bądź regionem.

Warunki otrzymania patronatu:

  • zamieszczenie naszego podlinkowanego logo na swojej stronie

  • kontakt mailowy z Redakcją z adresem podlinkownej do nas strony

  • przesłanie materiału tekstowo-zdjęciowego na potrzeby utworzenia artykułu promocyjnego

Zastrzegamy sobie prawo do:

  • zgody na roztoczenie patronatu według indywidualnego wyboru oraz odmowy bez podania przyczyny

"Moje wydarzenie nie jest związane z miastem, ale może zainteresować mieszkańców"

  • jeśli inicjatywa jest ciekawa, możemy rozważyć patronat medialny

Jak uzyskać patronat?

Aby otrzymać dla swojego wydarzenia patronat medialny naszego portalu należy na swojej stronie tego wydarzenia umieścić w widocznym miejscu nasze logo (pobierz) podlinkowane do strony głównej portalu, a następnie poinformować o tym, kontaktując się poprzez adres e-mail Redakcji.

Czym jest patronat medialny?

Patronat medialny jest rodzajem sponsoringu, w którym podmiot z sektora mass mediów (czyli np. telewizja, radio, gazeta, portal internetowy) udostępnia swoją przestrzeń informacyjną lub reklamową na cele promocji organizowanego wydarzenia (kulturalnego, społecznego, sportowego). W zamian podmiot patronujący jest promowany w kontekście danego wydarzenia lub przez organizatora, mając możliwość umieszczenia w jego przestrzeni swoich reklam, logo itd.

Patronat medialny obok funkcji promocyjnych buduje również pozytywny wizerunek organizatora wydarzenia, jak i patrona, będąc elementem ich strategii public relations, której celem jest dbałość o wizerunek, akceptację i życzliwość wobec organizowanych działań lub organizacji.